Friday, January 14, 2011

Dal Shabet!!!!

huh tetibe rase cam nak nangis je!!!terharu btol la sebab..sebab.. sebab dpt buat entry baru!!!haha..bapak lame x update >,<" klu post ni cam anti-virus, da bpe byk virus da blog ak ternak..skang kat umah tu yang leh update^^ aku akan masuk kn byk entry!!!!yarggghhhhhhhhhhhhhhhhhhh~ 1st psl korea la..haha awl2 2011 ni pe nye byk gak girl's group(hoho chuwa!~) name group tu Dal Shabet!
Vicky (비키)
Real Name: Kang Eun Hye (강은혜)
Also known as: Victoria
Birthday: 3 March 1988
Height: 172cm
Weight: 50kg
Blood Type: AB
School: Dong Duk Women’s University
Hobbies & Skill: Movies, sing & dance, rap


Serri (세리)
Real Name: Park Miyeon
Birthday: 16 September 1990
Height: 165.5cm
Weight: 48kg
Blood Type: B
School: Dong Duk Women’s University
Hobbies & Skills: Dancing, listening to music

Ah Young (아영)
Real Name: (to be updated)
Birthday: 26 May 1991
Height: 166.6cm
Weight: 47kg
Blood Type: O
School: Dong Duk Women’s University
Hobbies & Skills: Exercise, studying Greek & Roman Myths, singing, dancing, movies
Jiyul (지율)
Real Name: (to be updated)
Birthday: 30 July 1991
Height: 165.6cm
Weight: 51kg
Blood Type: AB
School: Dong Duk Women’s University
Hobbies & Skills: Studying English, dance, street dance
Ga Eun (가은)
Real Name: (to be updated)
Birthday: 28 July 1992
Height: 172cm
Weight: 47kg
Blood Type: A
School: Myungil High School for Girls
Hobbies & Skills: Working, viewing magazines

Subin (수빈)
Real Name: (to be updated)
Birthday: 12 February 1994
Height: 174cm
Weight: 50kg
Blood Type: AB
School: Chuncheon Entertainment Arts High School
Hobbies & Skills: Taking pictures, walking, singing

wokeh!!!ni la profile awal group ni, bru debut kan..tp sume tggi2 >,<" x caye lngsng..haha..dorg cute2!!!gagaga..td tgk LIVE~perghhhh style syiallll..dorg debut ngn lgu Supa Dupa Diva..best gak la(ak dgr lgu korea sume best >,<") 1st debut pun, ade oldtimer puji kaw2 da(park myung soo, die ni sllu marah org je tp kt dal shabet ni, die puji lak..ptande baik la tuh..haha) hah lupe Serri tu, klu tgk btol2 ade gaye SUNYE!!!!ngeeee...
k la, that's all for this entry^^ if i get any info bout this group..i will post it here^^..annyeong~

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...